SZKOŁA PODSTAWOWA NR 61

im. świętego Franciszka z Asyżu w Łodzi
 

Osiągnięcia

Rok szkolny 2018/2019

W maju część uczniów klas IVa, IVb, V i VI wzięło udział w ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego Albus. Mamy wielkie powody do dumy a wszystkim uczestnikom składam gratulacje!
Tomek Dałek po raz kolejny zabłysnął w konkursie. Tym razem zajął I miejsce 
Wiktoria Purcel została laureatką (10 miejsce)
Bartosz Kowalik, uczeń klasy VI, zajął I miejsce!
Jan Liśka, uczeń klasy VI również I miejsce!
Wojciech Błaszczyk
został laureatem (5 miejsce)
Gracjan Snopczyk również laureat (8 miejsce)
Bartosz Piestrzeniewicz – dyplom wyróżnieniaZwycięzcom i uczestnikom jeszcze raz gratuluję!
W marcu część uczniów z  klasy IV a i IV b oraz V brało udział w ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego Galileo.
Nasz uczeń Tomek Dałek, uczeń klasy IV a, został laureatem tego konkursu – zajął 5 miejsce.
Wielkie gratulacje!

Rok szkolny 2016/2017


MIĘDZYNARODOWY KONKURS „KANGUR MATEMATYCZNY”

bardzo dobry wynik: – Emilia Błaszczyk kl.IIa
wyróżnienie: – Hubert Zawada kl.IIa
wyróżnienie: – Karolina Wdowiak kl.V
wyróżnienie: – Szymon Kowalik kl.V


KONKURS PLASTYCZNY „POCIĄGIEM W ŁÓDZKIE” 2017 ORGANIZOWANY PRZEZ MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO
laureatki – Agata Żak kl. IIa
– Zofia Przychodzeń kl. I


MIĘDZYSZKOLNY KONKURS HISTORYCZNO-PLASTYCZNY „MEDALION POŚWIĘCONY ROCZNICY KONSTYTUCJI 3 MAJA”
III miejsce – Wiktoria Kubiak kl. V


MIĘDZYSZKOLNY KONKURS HISTORYCZNO-PLASTYCZNY „RYCERZE I ICH CZASY”
wyróżnienie – Amelia Łędzewicz kl. IV


OGÓLNOŁÓDZKI KONKURS LITERACKO-PLASTYCZNY PT. „BŁ. RAFAŁ CHYLIŃSKI – APOSTOŁ MIŁOSIERDZIA”
I miejsce – Agata Żak kl. II a Zdjęcia


OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMETYCZNY ALFIK MATEMATYCZNY
dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie:
– Franciszek Giziński kl. IIb
– Szymon Kowalik kl. V
– Kacper Pietrzykowski kl. VI


MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „POCZTÓWKA ZE ZGIERZA”
II miejsce: – Joanna Przybylska
wyróżnienia: – Wiktoria Kubiak


SZKOLNY KONKURS Z SERII I LIKE ENGLISH – SPELLING
Klasa III
I miejsce – Pola Kamińska
II miejsce – Natalia Dyankov
III miejsce – Jagoda Pazera

Klasa IV
I miejsce – Dawid Mularski
II miejsce – Bartek Kowalik, Jan Liśka
III miejsce – Aneesh Shreedan

Klasa V
I miejsce – Zuzia Adamczewska, Joasia Przybylska
II miejsce – Szymon Kosiewicz
III miejsce – Szymon Kowalik

Rok szkolny 2016/2017


MIĘDZYNARODOWY KONKURS „KANGUR MATEMATYCZNY”

bardzo dobry wynik: – Emilia Błaszczyk kl.IIa
wyróżnienie: – Hubert Zawada kl.IIa
wyróżnienie: – Karolina Wdowiak kl.V
wyróżnienie: – Szymon Kowalik kl.V


KONKURS PLASTYCZNY „POCIĄGIEM W ŁÓDZKIE” 2017 ORGANIZOWANY PRZEZ MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO
laureatki – Agata Żak kl. IIa
– Zofia Przychodzeń kl. I


MIĘDZYSZKOLNY KONKURS HISTORYCZNO-PLASTYCZNY „MEDALION POŚWIĘCONY ROCZNICY KONSTYTUCJI 3 MAJA”
III miejsce – Wiktoria Kubiak kl. V


MIĘDZYSZKOLNY KONKURS HISTORYCZNO-PLASTYCZNY „RYCERZE I ICH CZASY”
wyróżnienie – Amelia Łędzewicz kl. IV


OGÓLNOŁÓDZKI KONKURS LITERACKO-PLASTYCZNY PT. „BŁ. RAFAŁ CHYLIŃSKI – APOSTOŁ MIŁOSIERDZIA”
I miejsce – Agata Żak kl. II a Zdjęcia


OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMETYCZNY ALFIK MATEMATYCZNY
dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie:
– Franciszek Giziński kl. IIb
– Szymon Kowalik kl. V
– Kacper Pietrzykowski kl. VI


MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „POCZTÓWKA ZE ZGIERZA”
II miejsce: – Joanna Przybylska
wyróżnienia: – Wiktoria Kubiak


SZKOLNY KONKURS Z SERII I LIKE ENGLISH – SPELLING
Klasa III
I miejsce – Pola Kamińska
II miejsce – Natalia Dyankov
III miejsce – Jagoda Pazera

Klasa IV
I miejsce – Dawid Mularski
II miejsce – Bartek Kowalik, Jan Liśka
III miejsce – Aneesh Shreedan

Klasa V
I miejsce – Zuzia Adamczewska, Joasia Przybylska
II miejsce – Szymon Kosiewicz
III miejsce – Szymon Kowalik